Nastavitve piškotkov

PostHeaderIcon Tekme od 3.5. do 7.5. 2018

veterani  četrtek 3.5.2018 ob 17.30 uri    ORMOŽ - OPLOTNICA

starejši dečki  petek  4.5.2018 ob 17.00 uri   TRŽEC - ORMOŽ

U - 9  sobota 5.5.2018 ob 10.30 uri   STOJNCI - ORMOŽ

U - 11  A   nedelja 6.5.2018 ob 10.30 uri  ORMOŽ - PODVINCI

U - 11  B  nedelja 6.5.2018 ob 10.30 uri   ORMOŽ - GRAJENA

mladina  nedelja 6.5.2018 ob 17.00 uri  APAČE - ORMOŽ

člani  nedelja 6.5.2017 ob 17.00 uri  ORMOŽ - SKORBA 

Sponzor tekme: SOBOSLIKARSTVO, zaključna dela v gradbeništvu PETOVARI IVAN s.p.

ivanpetovari

mlajši dečki  7.5.2018 ob 17.00 uri  BISTRICA B - ORMOŽ

 

PostHeaderIcon Tekme in rezultati ekip NK Ormož 2017/2018

ČLANI

26.8.2017 ob 17.00 uri    GRAJENA - ORMOŽ  5 - 4

2.9.2017 ob 17.00 uri   ORMOŽ - PODLEHNIK   1 - 4

9.9.2017 ob 16.00 uri   ROGOZNICA - ORMOŽ   4 - 0

23.9.2017 ob 16.00 uri   DORNAVA - ORMOŽ  1 - 0

30.9.2017 ob 16.00 uri  ORMOŽ - BOČ   0 - 3

7.10.2017 ob 15.00 uri  POLSKAVA - ORMOŽ   1 - 2

14.10.2017 ob 15.00 uri   ORMOŽ - TRŽEC   2 - 1

22.10.2017 ob 10.30 uri   SKORBA - ORMOŽ   3 - 2

29.10.2017 ob 14.00 uri   ORMOŽ - GRAJENA  4 - 1

4.11.2017 ob 14.00 uri   PODLEHNIK - ORMOŽ  0 - 3

11.11.2017 ob 14.00 uri  ORMOŽ - ROGOZNICA  3 - 3

02.04.2018 ob 15.00 uri   GORIŠNICA - ORMOŽ  2 - 0

07.04. 2018 ob 15.00 uri  ORMOŽ - DORNAVA   5 - 1

14.4.2018 ob 16.00 uri  BOČ - ORMOŽ  4 - 2

21.4.2018 ob 16.00 uri   ORMOŽ - POLSKAVA  5 - 1

29.4.2018 ob 16.00 uri  TRŽEC - ORMOŽ  2 - 4

6.5.2018 ob 17.00 uri   ORMOŽ - SKORBA

VETERANI

31.8.2017 ob 18.00   ORMOŽ - VIDEM   6 - 3

7.9.2017 ob 17.30 uri   ORMOŽ - ZGORNJA POLSKAVA  3 - 1

14.9.2017 ob 17.30 uri  OPLOTNICA - ORMOŽ  0 - 0

21.9.2017 ob 17.00 uri    ORMOŽ - HAJDOŠE   5 - 0

29.9.2017 ob 17.00 uri   MAJŠPERK - ORMOŽ   6 - 2

6.10.2017 ob 17. 00 uri   VIDEM - ORMOŽ   2 - 2

13.10.2017 ob 16.30 uri  ZG. POLSKAVA - ORMOŽ   1 - 0

20.10.2017 ob 16.30 uri  ORMOŽ - OPLOTNICA   2 - 0

06.04.2018 OB 17.00 uri   HAJDOŠE - ORMOŽ  1 - 5

12.4.2018 ob 17.00 uri  ORMOŽ - MAJŠPERK  4 - 1

19.4.2018 ob 17.30 uri   ORMOŽ - MAJŠPERK  2 - 1

3.5.2018 ob 17.30 uri   ORMOŽ - OPLOTNICA

MLADINA

3.9.2017 ob 17.00 uri   LESKOVEC - ORMOŽ   8 - 3

9.9.2017 ob 16.00 uri  ORMOŽ - SREDIŠČE   3 - 0

22.10.2017 ob 15.00 uri   HAJDINA - ORMOŽ  5 - 0

1.10.2017 ob 16.00 uri   BOČ - ORMOŽ   2 - 0

7.10.2017 OB 15.00 uri   ORMOŽ - APAČE   1 - 0

15.10.2017 ob 10.30 uri  BUKOVCI - ORMOŽ   3 - 5

28.10.2017 ob 14.00  uri  ORMOŽ - VIDEM   1 - 2 

2.4.2018 ob 15.00 uri  ORMOŽ - LESKOVEC  2 - 3

8.4.2018 OB 15.00 uri   SREDIŠČE - ORMOŽ  1 - 4

15.4.2018 ob 15.00 uri  ORMOŽ - HAJDINA   0 - 6

28.4.2018 OB 16.00 uri  ORMOŽ - BOČ   3 - 0

6.5.2018 OB 17.00 uri   APAČE - ORMOŽ

STAREJŠI DEČKI

6.9.2017 ob 17.30 uri   VIDEM - ORMOŽ   0 - 9

8.9.2017 ob 17.30 uri   CIRKULANE, ZAVRČ - ORMOŽ  2 - 2

15.9.2017 ob 17.00 uri   ORMOŽ - ZGORNJA POLSKAVA   6 - 0

22.9.2017 ob 17.00 uri  TRŽEC - ORMOŽ  1 - 4

29.9.2017 ob 17.00 uri   ORMOŽ - PODVINCI  4 - 3

5.10.2017 ob 17.00 uri    ORMOŽ - VIDEM  6 - 2

13.10.2017 ob 16.30 uri  ORMOŽ - CIRKULANE-ZAVRČ    0 - 0

20.10.2017 ob 16.30 uri   ZGORNJA POLSKAVA - ORMOŽ  0 - 3 

06.04.2018 ob 17.00 uri   ORMOŽ - TRŽEC  4 - 0

13.4.2018 ob 17.00 uri  PODVINCI - ORMOŽ  4 - 2

20.4.2018 ob 17.00 uri    ORMOŽ - ZGORNJA POLSKAVA  9 - 1

4.5.2018 ob 17.00 uri  TRŽEC - ORMOŽ

 MLAJŠI DEČKI

4.9.2017 ob 17.30 uri   ALUMINIJ B - ORMOŽ   9 - 0

12.9.2017 ob 17.00 uri  ALUMINIJ A - ORMOŽ   4 - O

18.9.2017 ob 17.00 uri   ORMOŽ - GEREČJA VAS  0 - 8

25.9.2017 ob 17.00 uri  DRAVA - ORMOŽ  12 - 0

2.10 2017 ob 17.00 uri  ORMOŽ - BISTRICA B  3 - 4

9.10.2017 OB 16. 30 uri  MARKOVCI - ORMOŽ   7 - 1

15.10.2017 OB 16.30 uri   ORMOŽ - GORIŠNICA  2 - 1

23.10.2017 OB 16.30 uri   PODVINCI - ORMOŽ  8 - 1

26.10.2017 OB 16.30 uri  ORMOŽ - BISTRICA A   1 - 10

02.04.2018 ob 16.30 URI  ORMOŽ - ALUMINIJ B  0 - 4

09.04.2018 ob 17.00 URI  ORMOŽ - ALUMINIJ A   0 - 5

16.4.2018 ob 17.00 uri  GEREČJA VAS - ORMOŽ  6 - 1

23.4.2018 ob 17.00 uri  ORMOŽ - DRAVA

7.5.2018 ob 17.00 uri   BISTRICA B - ORMOŽ

 

 

 

 
Lestvica
1. SKORBA 16 40
2. BOČ 16 31
3. GRAJENA 16 29
4. PODLEHNIK 16 22
5. GORIŠNICA 16 21
6. ROGOZNICA 16 20
7. ORMOŽ 16 20
8. DORNAVA 16 15
9. TRŽEC  16 13
10. POLSKAVA 16 10

 

 

 

Lestvica

Lestvica klubskih strelcev:

Ivanuša Boštjan
Šincek Nikola 4
Jaušovec D. I
Jaušovec 
Križanec Dominik
Šincek D. 
Job Uroš 
Šulek Nejc 
Janežič David 
Mesarec Dejan 
Vočanec Jan 1
Žinko Alen 1
50 and Payday loans So please - let us help